Dušan Šídlo: Jak nás PODVÁDĚJÍ

Když se řekne kniha o finační gramotnosti, obvykle se nám vybaví složitý text plný odborných a nudných pojmů. Tato kniha je však jiná. Srozumitelně vysvětluje jen to skutečně důležité.

Peníze potřebuje každý. Jak je v dnešním světe plném nejistot a podvodů dokázat nejen vydělat, ale také o ně nepřijít? V reklamách finančních institucí přitom vypadá vše zaručeně výhodně. Vysoké a garantované úroky, levné půjčky, flexibilní hypotéky, neodolatelné penzijní spoření a nejlepší pojistky. Pravda nebo lež?

Kniha \"Jak nás podváději\" je základní encyklopedií finančních triků a podvodů, která nám pomůže nalézt správnou odpověď. A nejen to - ušetří nám desetitisíce, někomu možná celoživotní úspory!

Dušan Šídlo déle než 10 let bojuje za práva klientů na finančním trhu. Je autorem stovek článků o penězích a oceňované knihy Život jako riziko. Působí jako lektor a analytik ve společnosti Partners Financial Services. Finanční poradenství je jeho hobby.

Objednat
Dostupnost: déle než týden
Cena za kus: 200 Kč
Cena je uvedena včetně DPH
Cena celkem Vyberte počet ks

Zboží si můžete vyzvednout osobně na adrese ALADIN agency s.r.o., Baranova 31, 130 00 Praha 3 a zaplatit v hotovosti nebo nechat poslat na dobírku. Cenu vám sdělíme v potvrzení objednávky.
osobní vyzvednutí ZDARMA
doručení na dobírku CENU POTVRDÍME PODLE POČTU KUSŮ
Vydal: Aladin Agency a Ing. Dušan Šídlo
Rok vydání: 2012
Počet stran: 192
Rozměr: 211 x 131 mm
Úprava: 188 stran : ilustrace
Vydání: 1. vyd.
Vazba: Paperback
ISBN: 978-80-904345-1-6
EAN: 9788090434516       


MP3 ukázka
Copyright © 2000 - 2021. Všechna práva vyhrazena. Obchodní podmínky