Dušan Šídlo: Nenech se DOJIT

To, co se dočtete v této netradiční knize, některé z vás rozhodně znepokojí a nebudete souhlasit.

To, že nemůžete vyjít s penězi a nedokážete spořit, je totiž jen a jen vaše chyba! Často nakupujete bez přemýšlení, jste nachytáváni na nejrůznější cenové triky obchodníků a dobrovolně se necháváte \"dojit\". Slevami buď zcela opovrhujete, nebo naopak nedokážete rozeznat slevu skutečnou od té vymyšlené.

Přiznejte si, jste jen \"ovcí\" a \"dojnou krávou\"!

Ano, přesně takto nelichotivě o vás nenažraní obchodníci hovoří. V tom lepším případě jste jen neoblíbeným \"vrtačem kolene\". To vše je špatně a je nejvyšší čas na změnu. Vydejte se ještě dnes na zlatou střední cestu, staňte se \"nenechdojisty\" a nebuďte obchodníků k smíchu.

Dušan Šídlo, známý autor knih o finanční gramotnosti (je autorem knih \"Jak nás podváději\" a \"Život jako riziko\"), který je znechucen podvodnými praktikami všeho druhu, vám v této knížce prozradí tajemství, jak ušetřit téměr na všem a nenechat se \"dojit\". Zkrátka, jak mít více peněz, a to bez velkého uskrovňování.

Objednat
Dostupnost: déle než týden
Cena za kus: 340 Kč
Cena je uvedena včetně DPH
Cena celkem Vyberte počet ks

Zboží si můžete vyzvednout osobně na adrese ALADIN agency s.r.o., Baranova 31, 130 00 Praha 3 a zaplatit v hotovosti nebo nechat poslat na dobírku. Cenu vám sdělíme v potvrzení objednávky.
osobní vyzvednutí ZDARMA
doručení na dobírku CENU POTVRDÍME PODLE POČTU KUSŮ
Vydal: Aladin Agency a Ing. Dušan Šídlo
Rok vydání: 2012
Počet stran: 192
Rozměr: 211 x 131 mm
Úprava: 188 stran : ilustrace
Vydání: 1. vyd.
Vazba: Paperback
ISBN: 978-80-904345-1-6
EAN: 9788090434516       


MP3 ukázka
Copyright © 2000 - 2021. Všechna práva vyhrazena. Obchodní podmínky