Dušan Šídlo: Život jako RIZIKO

Pojišťovák je často synonymem pro člověka, který vleze oknem, nepustíme-li ho dveřmi. Pojištění je přitom staré téměř jako lidstvo samo a dnes bychom si život bez něj již nedokázali vůbec představit. Většina z nás doma má nejméně jednu smlouvu o pojištění. Víme však, zda neplatíme pojišťovnám zbytečně?

Kniha Život jako riziko obsahuje hlavní zásady pojišťování rizik spojených s lidským životem. Zájemci o pojištění se dozvědí, jak se chytře zajistit a neutratit za pojištění příliš mnoho. Finanční poradci se naučí využívat pojistné produkty ohleduplně a bez postranních úmyslů. Hlavním principem je sjednávání pojištění proti nejvážnějším rizikům a jen těch produktů, které nepřinášejí zisk pouze pojišťovnám a pojišťovákům, ale v první řadě klientům.

Ing. Dušan Šídlo vystudoval finance a pojistné inženýrství na Vysoké škole ekonomické v Praze. Od roku 2001 intenzivně vystupuje v médiích jako zastánce kultivace pojistného a fi nančního trhu. Českými médii je nejčastěji citovaným analytikem pro oblast pojišťovnictví, je členem České společnosti aktuárů a analytikem projektu Produktovelisty.cz. V současnosti se věnuje odbornému vzdělávání fi nančních poradců Partners za účelem získání titulu EFA (Evropský finanční poradce) a externě přednáší na Provozně ekonomické fakultě ČZU v Praze.

Objednat
Dostupnost: do týdne
Cena za kus: 200 Kč
Cena je uvedena včetně DPH
Cena celkem Vyberte počet ks

Zboží si můžete vyzvednout osobně na adrese ALADIN agency s.r.o., Baranova 31, 130 00 Praha 3 a zaplatit v hotovosti nebo nechat poslat na dobírku. Cenu vám sdělíme v potvrzení objednávky.
osobní vyzvednutí ZDARMA
doručení na dobírku CENU POTVRDÍME PODLE POČTU KUSŮ
Vydal:

Aladin Agency a Ing. Dušan Šídlo

Rok vydání: 2012
Počet stran: 192
Rozměr: 211 x 131 mm
Úprava: 188 stran : ilustrace
Vydání: 1. vyd.
Vazba: Paperback
ISBN: 978-80-904345-1-6
EAN: 9788090434516       


MP3 ukázka
Copyright © 2000 - 2021. Všechna práva vyhrazena. Obchodní podmínky