Filip Klouda: Lovci nocí

Premiantský student univerzity David Leigh byl brutálně zavražděn v plaveckém bazénu. To bylo před třemi měsíci. Když se za tu dobu policie neposunula ani o krok blíž k vypátrání vraha, vstupuje do hry tajemné uskupení lidí, kteří se nezastaví před ničím. Těchto pět cizinců spojuje jediný závazek: potrestat jeho smrt stejnou měrou.

Městký thrilller Lovci nocí je románovou prvotinou Filipa Kloudy.

 

Filip Klouda (*1994) S tvůrčím psaním začal ve věku, kdy se dala ocenit jen dětská fantazie. Později autor několika divadelních scénářů pro spolek GTM a dlouholetý filmový recenzent, v současné chvíli pro server Fandíme Filmu. Svou fascinaci žánry hororu a thrilleru přetavil v debutový román Lovci nocí. Žije v Praze, studuje Fakultu sociálních věd Univerzity Karlovy a intenzivně připravuje svůj druhý thriller. 

Objednat
Dostupnost: déle než týden
Cena za kus: 289 Kč
Cena je uvedena včetně DPH
Cena celkem Vyberte počet ks

Zboží si můžete vyzvednout osobně na adrese ALADIN agency s.r.o., Baranova 31, 130 00 Praha 3 a zaplatit v hotovosti nebo nechat poslat na dobírku. Cenu vám sdělíme v potvrzení objednávky.
osobní vyzvednutí ZDARMA
doručení na dobírku CENU POTVRDÍME PODLE POČTU KUSŮ

Vydavatel: Petr Trněný - ALADIN Agency, Baranova 31, Praha 3 & Immex development s.r.o., Korunní 4, Praha 2

Jazyková korekce: Tomáš Sládek

Úvodní grafické návrhy: Aaron Formilleza

Obálka: Marie Koželuhová

Grafická úprava: Ondřej Čadek - ALADIN Agency

Tisk a vazba: Tiskárny Havlíčkův Brod, a.s.

Richard Coldwell, IT specialista v obchodě s elektronikou, za sebou nemá dobrý vstup do nového roku. Kromě nezáživné práce ho sžírá i myšlenka nedořešené vraždy kamaráda Davida. Ten byl před třemi měsíci nalezen mrtvý v univerzitním bazénu, a policejní vyšetřování se od té doby točí v bezvýsledném kruhu. Richard se proto spojí s dávnou známou oběti, Claire Jonesovou, aby vraha přivedli do rukou spravedlnosti. S touto myšlenkou se k nim připojí i přítelkyně zesnulého Elizabeth Colbyová, jeho truchlící bratr Everett Leigh a záhadný Šindži Macuda.

 

Plán je jasný: Scházet se každý pátek v odlehké nonstop kavárně@Midnight, kde uskupení tajně domlouvá další postup s cílem najít a ukončit život osoby, která stojí za smrtí společného přítele a bratra.PDF ukázka
MP3 ukázka
Copyright © 2000 - 2021. Všechna práva vyhrazena. Obchodní podmínky